O mnie

Jestem lekarzem, prowadzę klinikę medycyny estetycznej i Anty Aging na Warszawskim Ursynowie.

15. dr. A.Sura fot.viabirdie-kopia

Codziennie  spotykam się z dziewczynami w różnym wieku, które przychodzą do mojego gabinetu i chcą wyglądać pięknie, czuć się dobrze w swojej skórze i zatrzymać pewien optymizm ,który towarzyszy młodości.

Wiele z nich musi przełamywać barierę strachu i wstydu,aby pojawić się w gabinecie medycyny estetycznej.

Niektóre z zabiegów, które wykonuję owiane są złą sławą ,na skutek negatywnej promocji w tabloidach ,a także,co muszę przyznać, przerysowanych efektów u niektórych celebrytek.

Moja rola polega wtedy na zaoferowaniu leczenia skóry i zabiegów dopasowanych do potrzeb danej osoby i nakreśleniu procesu rewitalizacji skóry, który pozwoli  spowolnić proces starzenia. Staram się być dobrym doradcą. w. zgodzie ze sobą, poczuciem estetyki i życzeniami pacjentek.

Chciałabym tutaj opowiedzieć więcej o zabiegach, pokazać ich rezultaty i polecić preparaty pielęgnacyjne ,które wypróbowałam i polecam.

Zajmuję się pomaganiem moim Pacjentkom w utrzymaniu zdrowego,naturalnego i pięknego wyglądu. Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy , oferuję programy rewitalizacji skóry dostosowane do każdego typu skóry i jej potrzeb . Skłaniam się ku holistycznemu podejściu do każdej Pacjentki , włączając  w to  zalecenia  dietetyczne i pielęgnacyjne i oczywiście zabiegi medycyny estetycznej.

Moją pasją są zabiegi laserowe i osocze bogatopłytkowe.

Odbyłam  2 letni staż Anty-aging w Paryżu w 1999r , liczne kursy w Wielkiej Brytanii i Francji,uczestniczę w najnowszych konferencjach naukowych na świecie.

 

Zapraszam do odwiedzenia:

https://www.youtube.com/c/DrAgnieszkaSura

https://www.instagram.com/dr.agnieszka.sura

/https://twitter.com/sura_dr

https://www.facebook.com/Boston-Clinic-centrum-medycyny-estetycznej-i-laserowej-154984504539088/

Boston Clinic,Warszawa, Na Uboczu 28C/lokU6, tel +48 602464202

Blog na WordPress.com.

Up ↑